Yelken Yaht Kluby Mobil Web Site Tasarımı

Yelken Yaht Kluby

Mobil Web Site tasarımı firmamız tarafından yapılmıştır. Desktop site üzerinden ve yönetim panelinden yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak mobil web sitesinde de yapılmaktadır.

Böylece tüm site güncel kalmaktadır. Günümüz teknolojisi artık mobil üzerinden yürümekte olduğu için web sitelerimize mobil web sitesi ile destek vermekteyiz.

Aşağıda bulunan linki mobil cihazlarınız ile ziyaret ettiğinizde mobil web tasarımını incelemiş olacaksınız.

Siteyi İncele

Yelken Yaht Kluby Web Site Tasarımı ve Mobil Site Tasarımı

Yelken Yaht Kluby Web Tasarımı

Polimeks Holding’e ait olan Türkmenistan lokasyonlu Yelken Yat Kulübü‘nün web sitesi firmamız tarafından yapılmıştır.

Ajansımızın proje yönetmenleri tarafından, firma yetkililerinin de istekleri doğrultusunda kağıt üzerinde oluşturulmaya başlanan proje, ödüllü grafik tasarım ekibimizin hayallerini ve özgünlükçü ruhlarını katmasıyla birlikte, projenin gelişme aşaması başlamıştır. Profesyonel kodlama ekibimiz de projenin bu aşamasında arkaplanda çalışan tüm programlamayı en stabil şekilde yaparak siteyi hazır hale getirmişlerdir. Yönetim panelininde hazırlanmasıyla projeyi tamamlamış bulunmaktayız.

Ayrıca mobil web sitesinide projelendirdik. Bu kısımda kullanışa ve firmayıda mobil cihazlarda en iyi şekilde tanıtmaya önem vermiş bulunuyoruz.

Projede Kullanılanlar;
HTML, Java Script, AJAX, PHP, CSS

Siteyi İncele

Kurumsal Fotoğraflar

Firmalara özel fotoğraf çekimlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Kurumsal fotoğrafları çekimlerden sonra montaj aşamalarında fotoğrafı en iyi şekilde uyarlayıp teslim ediyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Mekan Fotoğrafı

Firmalara özel fotoğraf çekimlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Mekan fotoğrafı çekimlerden sonra montaj aşamalarında fotoğrafı en iyi şekilde uyarlayıp teslim ediyoruz.